Sipariş Takip
Zuhalden Takılar'dan aldığınız bir ürünü aşağıdaki sebeplerden ötürü iade edebilirsiniz:
  • Siparişin yanlış gelmesi
  • Siparişin yanlış verilmesi
  • Ürünün hatalı/bozuk olması
  • Üründen memnun kalınmaması
Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?
 
Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve +90 216 496 00 04’ten mağazamızla irtibat kurunuz.
 
Satın aldığım ürün olmadığı takdirde değişim yapabilirmiyim?
 
Sipariş vermiş olduğunuz ürün bedeni olmadığında değişim yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış olması gereklidir. Mağazamızın olduğu bölgede mağazamızdan değişim yapabilirsiniz. Mağazamızın bulunmadığı bölgede ise değişim istemiş olduğunuz ürünün içerisine istemiş olduğunuz beden ölçüsü belirten bir not ile geri göndermeniz durumunda değişim işlemi yapılacaktır.
 
Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?
 
Ürünlerin iade edilebilmesi için gerekli koşullar vardır. Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması ve faturasının ibraz edilmesi gereklidir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma haklı tarafımızca saklıdır. 
 
İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?
 
İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Kargo ücretleri iade edilmemektedir.
NEDEN ZUHALDEN TAKILAR?
İade ve Değişim Garantisi
%100
Güvenli Alışveriş
Ödeme
Kolaylığı