Sipariş Takip

Ben Zühal Demirci, İstanbul Üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum, aynı zamanda özel merakımdan dolayı anaokulu öğretmenliği bölümünü de ikinci üniversite olarak bitirdim. İlaç sektöründen emekli olduktan sonra hobilerimi ön plana çıkarmaya başladım.

2014 yılında hobi olarak takı hayatıma  başladım, ilk olarak ünlü bir takı mağazasından franchise alarak işe başladım. Ünlü bir marka ile anlaşmamın sebebi ise kurumsal bir iş hayatından gelmemden dolayı mükemmel hizmet verebilmek için piyasada en iyi olan marka ile işe başlamaktı. 2014 yılında Plato Alışveriş Merkezinde Marka ismi ile başladığım taki hayatımı yaklaşık altı yıl müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün hizmet anlayışını misyon edinerek sürdürdüm.

2018 yılında kendi kendi markamı " Zuhalden Takılar " ' ı kurarak satış yapmaya ve hizmet vermeye başladım. Yine kurumsalcı kimliğimi ortaya çıkarak bu işi yapıyorsam en iyi şekilde nasıl yaparım diye düşünüp planlayıp, piyasada butik olarak çalışan başarılı bir ajans ile çalışmaya başladım. Ajansım ile birlikte hem instagram sayfamızı bilinçli şekilde yönetmeye  hem de bu işi e-ticaret' e taşımayı planladık. 

Ayrıca 2018 yılından sonra bir çok ürünü kendim tasarlayarak üretmeye başladım. Satışlar kısmında da kendi yaptıklarım ön planda olunca gerçekten ne kadar doğru işler yaptığını bir kere daha görmüş oldum.

2020 yılının ilk aylarında https://www.zuhaldentakilar.com/ ile e ticaret hayatımıza başladık. Takı hakkında araştırma yapan hediye almak ya da kendisi için bir şeyler araştıran insanlara hizmek vermek için bu sitemizi kurmuş bulunmaktayız.

Katkılarından dolayı aileme, ajansıma ve bana destek veren çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim…

 

NEDEN ZUHALDEN TAKILAR?
İade ve Değişim Garantisi
%100
Güvenli Alışveriş
Ödeme
Kolaylığı